LEGO TEŞHİR ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.


Yazdır Tavsiye Et
LEGO TEŞHİR ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Yetkili Kişi : Firma
Telefon : 02127710445
Fax : 02127714888
Web Adresi : http://www.legoraf.com.tr/
il : İstanbul
ilçe : Arnavutköy

Adres : ATATÜRK SANAYİ BÖLGESİ, ÜRGÜPLÜ CADDESİ NO:18 HADIMKÖY / ARNAVUTKÖY / İSTANBUL / TÜRKİYE
Faaliyet Alanı : İmalat / imalat
Lego Teşhir Elemanları Sanayi ve Ticaret A.Ş. İstanbul Hadımköy’de, toplam 12.000 m2 kapalı alana sahip üretim tesislerinde, Market Ekipmanları üretiminde sektörün gerektirdiği son teknolojiyi kullanarak faaliyet göstermektedir.

Perakende ve akaryakıt sektörünün güçlü oyuncularına hizmet sunan ve başarı çıtasını her geçen gün yükselten Lego Raf’ın ürün yelpazesi ‘Fikirleriniz kadar esnek’. Dekoratif Market rafı, Metal raf, Endüstriyel Depo Raf Sistemleri, Market Arabası, Danışma Bankosu, Kasa banko, Kasa Altlığı, Teşhir Standları gibi Mağaza ekipmanlarının tüm gereklerini standart olarak üreten firmamız, müşteri talebi doğrultusunda şekillenebilen butik üretim yapısıyla hipermarketten yapı markete, süpermarketten bakkala, fabrikalardan lojistik depolara, butikten eczaneye, züccaciyeden elektronik marketlere kadar bütün satış, üretim ve lojistik noktaları için her türlü çözümde yanınızda yer almaktadır.

Lego Raf, Yurt içindeki başarısını ihracat alanında da göstermiş ve hali hazırda üretiminin % 30’unu ihraç eder konuma gelmiştir. Lego Raf, başta Fransa olmak üzere, İsviçre, Bosna-Hersek, Makedonya, Bulgaristan, Romanya, Cezayir, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan gibi Avrupa ve Orta Doğu’nun önemli ülkelerine ihracat yapmaktadır.

Hayatınızı kolaylaştıracak ve mekanlarınızı farklılaştıracak yenilikçi çözümler bulmak için AR-GE çalışmalarına önem veren Lego Raf, tasarımlarını ISO 9001 ve CE belgeleriyle belgelendirmiştir.
Bu firma için henüz görüntü yüklenmemiştir.
Bu firmannın ürünleri henüz bulunmamaktadır.
Bu firmanın henüz ilanı bulunmamaktadır.
Bu firma henüz haber yayımlamamış.
Bu firma toplamda 1027 kez ziyaret edildi.